Srpen 2011

Dovolená

18. srpna 2011 v 11:54
Tákže lidé moji zlatí. Zítra odjíždím (jako každý rok)na týden na dovolenou do Itálie do Lido degli Scacchi. Takže o mě týden neuslyšíte a bude mít ode mě pokoj ;)
Kdyby tam aspoň nebylo takový vedro a všude kolem nebyli ti nadržení italové... no co nadělám :)ARRIVEDERCI AMICI !!!

pro Reni ;)

17. srpna 2011 v 13:39
no problemo :)

Alice: Madness Returns

17. srpna 2011 v 13:08 Me and My
Všimla jsem si že jsem se s návštěvníky mého blogu nepodělila s mojí ,,novou,, radostí. Facebook je fakt hrozná věc ... vždycky sdelím něco tam a na blog úplně zapomenu O_o.
Takže... pořídila jsem si hru na PS3 Alice: Madness Returns a mám z ní velkou radost :) sice jsem ji už dvakrát dohrála, ale pořád mě nepřestala bavit. To se zas jednou někomu něco povedlo :)


Face of the day

14. srpna 2011 v 21:10 Me and My
Boo!

Dobrou Noc

13. srpna 2011 v 1:44 Me and My
Píšu tenhle článek, abych sama sebe přesvedčila, že už je vážně čas jít spát. Vlastnost, být aktivnější v noci než ve dne nepatří mezi ty nejlepší... pokud teda nejste na noční směně ( ale vsadím se že kdybych byla někde na nočním tak bych tam usla).
Prázdniny jsou hrozná věc. Moje hlava si díky tomu zvykla jít spát až ve tři hodiny ráno ne-li dýl. Připadám si fakt divně když se mi někdy povede ještě vidět z okna sousedy jak jdou ráno do práce... a co teprve to svítání... ale radši budu civět do svíček než abych si šla lehnout.
Ale dneska jí spát donutím !!


Dobrou noc vám přeji.

Zátiší

12. srpna 2011 v 17:57 Art
Není nad to si čas od času postavit zátiší a nemuset tak přemýšlet nad různými problémy. To že přemýšlení bolí jsem zjistila až ve třeťáku v navrhováni O_o


That's Her Dream for this night

12. srpna 2011 v 2:44 Art
Nechat se unášet hudbou je moje slabost, a popouštět při tom svoji fantazii je moje radost.Gothic

10. srpna 2011 v 22:08 Style
tohle je velmi zajímavá práce. Je sice krapet dlouhá, ale kdyby jste se nudili tak si to určitě pročtěte.
GOTHIC - HUDBA, STYL, HNUTÍ, SUPKULTURA

Návštěvnost

10. srpna 2011 v 18:03
Ahoj, ahoj, ahoj. Chtěla jsem Vám poděkovat za návštěvnost mého blogu, která mě mile překvapila :)
Někomu to možná nepřijde moc, ale denně můj blog navštěvuje kolem 6Oti lidí a podle mě je to skvělí už vzhledem k tomu, žě nepatřím mezi ty nejaktivnější blogery :) Takže máte mé veliké DÍK!! :)Sopor Aeternus

10. srpna 2011 v 15:56 | osobnosti.cz |  Music

Hlavním představitelem je Anna Varney Cantodea, o jejímž pohlaví se hodně spekuluje. Původně to byl muž, ale díky neustálým stavům smutku, strachu a kvůli dlouhodobým vážným onemocněním, díky kterému na čas oslepnul v sobě objevil transpohlavní bystost Annu, takže v nynější době se označuje jako (s)he male - ženomuž. Proslýchá se, že Anna má velmi rád/a Darth Vadera. Skupina Sopor Aeternus již nyní patří ke špičce evropské hudební Dark Wave scény.